Čas na serveru 03:05:27

Zdeněk Burian
Ztraceni v pustině

Id: 432101

Ztraceni v pustině

  •  / Ztraceni v pustině / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana Ztraceni v pustině uveřejněné v časopisu Ohníček, roč.19, č. 19, rok 1969, originální výtisk Ohníčku přiložen

zobrazeno: 8305x

Vyvolávací cena:
12 500

147 000

Příhozy: 63