Čas na serveru 17:39:12

Zdeněk Červinka
Dáma pronásledovaná hranostajem

Id: 474101

  •  / Dáma pronásledovaná hranostajem / Zdeněk Červinka

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1637x

Vyvolávací cena:
12 000

30 000