Čas na serveru 20:32:33

Zdeněk Červinka
Konvolut dvou litografií

Id: 414307

Konvolut dvou litografií

  •  / Konvolut dvou litografií / Zdeněk Červinka

barevné litografie, každý ks: rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 919x

Vyvolávací cena: