Čas na serveru 13:18:33

Zdeněk Červinka
Na procházce

Id: 335304

Na procházce

  •  / Na procházce / Zdeněk Červinka

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4799x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 59