Čas na serveru 09:48:05

Zdeněk Červinka
Pierot

Id: 405201

Pierot

  •  / Pierot / Zdeněk Červinka
  •  / Pierot / Zdeněk Červinka
  •  / Pierot / Zdeněk Červinka

olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1015x

Vyvolávací cena:

32 000

2023,02-1,27,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu