Čas na serveru 20:43:13

Zdeněk Červinka
Pierot

Id: 405201

Pierot

  •  / Pierot / Zdeněk Červinka
  •  / Pierot / Zdeněk Červinka
  •  / Pierot / Zdeněk Červinka

olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4418x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 61