Čas na serveru 04:02:06

Zdeněk Červinka
Podvečerní procházka

Id: 364901

Podvečerní procházka

  •  / Podvečerní procházka / Zdeněk Červinka

olej/sololit, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně

zobrazeno: 7156x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 54