Čas na serveru 10:33:22

Zdeněk Červinka
Podvečerní procházka

Id: 364901

Podvečerní procházka

  •  / Podvečerní procházka / Zdeněk Červinka

olej/sololit, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně

zobrazeno: 5411x

Vyvolávací cena:

34 000

2022,07-1,18,20,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 49