Čas na serveru 07:51:19

Zdeněk Červinka
Podzimní portrét

Id: 489302

Podzimní portrét

  •  / Podzimní portrét / Zdeněk Červinka

olej/sololit, rozměr 16,5 x 13 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 386x

Vyvolávací cena:

9 000