Čas na serveru 03:26:00

Zdeněk Červinka
Trumpetista

Id: 165218

Trumpetista

  •  / Trumpetista / Zdeněk Červinka

malba/sololit, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo nahoře, autorsky rámováno, rám lehce poškozený

zobrazeno: 3101x

Vyvolávací cena:

25 000