Čas na serveru 16:12:39

Zdeněk Červinka
U jezírka

Id: 416302

U jezírka

  •  / U jezírka / Zdeněk Červinka

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2197x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 63