Čas na serveru 04:43:50

Zdeněk Červinka
V interiéru

Id: 159302

V interiéru

  •  / V interiéru / Zdeněk Červinka

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, v minulosti vystaveno, rámováno

zobrazeno: 1907x

Vyvolávací cena:

14 000