Čas na serveru 09:17:54

Zdeněk Glückselig
Kytice

Id: 18910

Kytice

  •  / Kytice / Zdeněk Glückselig

olej/karton, rozměr 63 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1541x

Vyvolávací cena:

1 800