Čas na serveru 21:07:00

Zdeněk Glückselig
Staropražské zákoutí

Id: 78601

Staropražské zákoutí

  •  / Staropražské zákoutí / Zdeněk Glückselig

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 844x

Vyvolávací cena:
800

3 200