Čas na serveru 14:48:29

Zdeněk Hajný
Alej

Id: 192103

Alej

  •  / Alej / Zdeněk Hajný
  •  / Alej / Zdeněk Hajný
  •  / Alej / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, obraz uprostřed lehce vytlačený

zobrazeno: 1972x

Vyvolávací cena:

47 000