Čas na serveru 09:26:28

Zdeněk Hajný
Betlémská krajina

Id: 2170

Betlémská krajina

  •  / Betlémská krajina / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr plátna 40,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3352x

Vyvolávací cena:

38 000