Čas na serveru 02:24:47

Zdeněk Hajný
Brána vykoupení

Id: 169702

Brána vykoupení

  •  / Brána vykoupení / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 21 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1636x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 68