Čas na serveru 01:04:52

Zdeněk Hajný
Brána vykoupení

Id: 169702

Brána vykoupení

  •  / Brána vykoupení / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 21 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2410x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 68