Čas na serveru 22:20:39

Zdeněk Hajný
Cesta ke světlu

Id: 10704

Cesta ke světlu

  •  / Cesta ke světlu / Zdeněk Hajný

strukturální malba/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 90, nově adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4528x

Vyvolávací cena:
7 000

41 000

Příhozy: 48