Čas na serveru 11:04:50

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 316901

Kosmická krajina

  •  / Kosmická krajina / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 42 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz na povrchu mírně znečištěn, oděrky na rámu

zobrazeno: 26516x

Vyvolávací cena:

140 090

Příhozy: 129