Čas na serveru 21:25:18

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 316901

Kosmická krajina

  •  / Kosmická krajina / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 42 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz na povrchu mírně znečištěn, oděrky na rámu

zobrazeno: 25884x

Vyvolávací cena:

140 090

Příhozy: 129