Čas na serveru 09:15:17

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 114701

Kosmická krajina

  •  / Kosmická krajina / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 83, poškozený rám, drobné protlačeniny v obraze, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 2900x

Vyvolávací cena:

67 020

Příhozy: 87