Čas na serveru 16:22:27

Zdeněk Hajný
Krajina

Id: 193905

Krajina

  •  / Krajina / Zdeněk Hajný
  •  / Krajina / Zdeněk Hajný
  •  / Krajina / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 24 x 29 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno viz foto, poškozený rám

zobrazeno: 1631x

Vyvolávací cena:
3 800

39 000

Příhozy: 49