Čas na serveru 12:02:28

Zdeněk Hajný
Krajina

Id: 152901

Krajina

  •  / Krajina / Zdeněk Hajný
  •  / Krajina / Zdeněk Hajný
  •  / Krajina / Zdeněk Hajný

olej/plátno/deska, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 73, poškozený autorský rám

zobrazeno: 2265x

Vyvolávací cena:

27 000