Čas na serveru 02:41:00

Zdeněk Hajný
Krajina poznání

Id: 122104

Krajina poznání

  •  / Krajina poznání / Zdeněk Hajný

kombinovaná technika/foto na plátně s křišťály, rozměr 120 x 105 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3231x

Vyvolávací cena:
7 000