Čas na serveru 01:48:58

Zdeněk Hajný
Krajina světla

Id: 256401

Krajina světla

  •  / Krajina světla / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1918x

Vyvolávací cena:
3 800

70 200

Příhozy: 63