Čas na serveru 15:11:00

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

Krajina vhledu

  •  / Krajina vhledu / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

zobrazeno: 5412x

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Příhozy: 58