Čas na serveru 00:04:48

Zdeněk Hajný
Krajina zvěstování

Id: 141707

Krajina zvěstování

  •  / Krajina zvěstování / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1644x

Vyvolávací cena:

36 030