Čas na serveru 23:29:35

Zdeněk Hajný
Královna pouště

Id: 161501

Královna pouště

  •  / Královna pouště / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 55 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, z cyklu "Poutníci"

zobrazeno: 3132x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 84