Čas na serveru 00:40:35

Zdeněk Hajný
Kříž

Id: 2165

Kříž

  •  / Kříž / Zdeněk Hajný
  •  / Kříž / Zdeněk Hajný
  •  / Kříž / Zdeněk Hajný

Faksimilie/papír, č. 411/525, velikost tisku 38 x 33 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2623x

Vyvolávací cena:

9.6.2015, 22:15:00

9.6.2015 15:54 1 000 Kč