Čas na serveru 16:21:50

Zdeněk Hajný
Kruhy proměny

Id: 466001

Kruhy proměny

  •  / Kruhy proměny / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 28 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2152x

Vyvolávací cena:
9 500

95 000

Příhozy: 74