Čas na serveru 10:52:57

Zdeněk Hajný
Kruhy proměny

Id: 466001

Kruhy proměny

  •  / Kruhy proměny / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 28 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:
9 500

95 000

Příhozy: 74