Čas na serveru 02:43:43

Zdeněk Hajný
Květiny

Id: 192104

Květiny

  •  / Květiny / Zdeněk Hajný
  •  / Květiny / Zdeněk Hajný
  •  / Květiny / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 23,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě

zobrazeno: 1193x

Vyvolávací cena:

40 565

Příhozy: 49