Čas na serveru 02:20:06

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

Mlhovina

  •  / Mlhovina / Zdeněk Hajný
  •  / Mlhovina / Zdeněk Hajný
  •  / Mlhovina / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 6661x

Vyvolávací cena:

145 111

Příhozy: 127