Čas na serveru 01:19:58

Zdeněk Hajný
Na motivy Písní kosmických

Id: 213301

Na motivy Písní kosmických

  •  / Na motivy Písní kosmických / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena na několika místech, oděrky na rámu

zobrazeno: 4576x

Vyvolávací cena:

75 000