Čas na serveru 02:04:26

Zdeněk Hajný
Okna

Id: 128001

Okna

  •  / Okna / Zdeněk Hajný
  •  / Okna / Zdeněk Hajný
  •  / Okna / Zdeněk Hajný
  •  / Okna / Zdeněk Hajný

malba/deska, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 3747x

Vyvolávací cena:
9 500

35 501