Čas na serveru 00:21:41

Zdeněk Hajný
Podzim

Id: 227001

Podzim

  •  / Podzim / Zdeněk Hajný
  •  / Podzim / Zdeněk Hajný
  •  / Podzim / Zdeněk Hajný
  •  / Podzim / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 2189x

Vyvolávací cena:

74 300

Příhozy: 92