Čas na serveru 12:03:06

Zdeněk Hajný
Poznání III

Id: 422201

Poznání III

  •  / Poznání III / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 62 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii autora, obr. 62, vyd. Nakladatelství Nekud, České Budějovice 1992, publikace přiložena, na zadní straně věnování autorovi knihy

zobrazeno: 5008x

Vyvolávací cena:

227 500

Příhozy: 123