Čas na serveru 00:05:39

Zdeněk Hajný
Poznání II

Id: 515402

Poznání II

  •  / Poznání II / Zdeněk Hajný
  •  / Poznání II / Zdeněk Hajný
  •  / Poznání II / Zdeněk Hajný
  •  / Poznání II / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 24,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:

73 000

2024,09-1,10,20,53,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu