Čas na serveru 00:47:09

Zdeněk Hajný
Poznání III.

Id: 1013

Poznání III.

  •  / Poznání III. / Zdeněk Hajný

olej/karton, rozměr malby 75 x 55 cm, signováno vpravo dole Z. Hajný, datováno 86, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze, na zadní straně věnování autorovi knihy

zobrazeno: 6029x

Vyvolávací cena:
12 000

38 700