Čas na serveru 23:59:38

Zdeněk Hajný
Proměna

Id: 152902

Proměna

  •  / Proměna / Zdeněk Hajný
  •  / Proměna / Zdeněk Hajný
  •  / Proměna / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 41 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, poškozený autorský rám

zobrazeno: 1712x

Vyvolávací cena:

47 000