Čas na serveru 07:11:24

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Rodina

  •  / Rodina / Zdeněk Hajný
  •  / Rodina / Zdeněk Hajný
  •  / Rodina / Zdeněk Hajný
  •  / Rodina / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 94, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 11058x

Vyvolávací cena:

110 913

Příhozy: 138