Čas na serveru 18:40:17

Zdeněk Hajný
Souznění

Id: 137401

Souznění

  •  / Souznění / Zdeněk Hajný
  •  / Souznění / Zdeněk Hajný
  •  / Souznění / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2703x

Vyvolávací cena:

27 510