Čas na serveru 03:10:26

Zdeněk Hajný
Spící sad

Id: 137301

Spící sad

  •  / Spící sad / Zdeněk Hajný
  •  / Spící sad / Zdeněk Hajný
  •  / Spící sad / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7582x

Vyvolávací cena:

71 055

Příhozy: 81