Čas na serveru 05:36:50

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

Strážkyně ohně

  •  / Strážkyně ohně / Zdeněk Hajný

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

zobrazeno: 6815x

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Příhozy: 73