Čas na serveru 02:19:11

Zdeněk Hajný
Strom z krajiny snů

Id: 265501

Strom z krajiny snů

  •  / Strom z krajiny snů / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 14474x

Vyvolávací cena:
3 800

49 002

Účastníci: 20

Příhozy: 74