Čas na serveru 00:14:59

Zdeněk Hajný
Sysifův sen

Id: 33801

Sysifův sen

  •  / Sysifův sen / Zdeněk Hajný

strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3575x

Vyvolávací cena:

39 000