Čas na serveru 03:20:08

Zdeněk Hajný
Úsvit I.

Id: 227002

Úsvit I.

  •  / Úsvit I. / Zdeněk Hajný
  •  / Úsvit I. / Zdeněk Hajný
  •  / Úsvit I. / Zdeněk Hajný
  •  / Úsvit I. / Zdeněk Hajný
  •  / Úsvit I. / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137

zobrazeno: 3955x

Vyvolávací cena:

84 234

Příhozy: 99