Čas na serveru 01:54:31

Zdeněk Hajný
V letu

Id: 269201

V letu

  •  / V letu / Zdeněk Hajný
  •  / V letu / Zdeněk Hajný
  •  / V letu / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 6384x

Vyvolávací cena:

39 090

Příhozy: 56