Čas na serveru 01:48:51

Zdeněk Hajný
Via Lucis

Id: 1859

Via Lucis

  •  / Via Lucis / Zdeněk Hajný
  •  / Via Lucis / Zdeněk Hajný
  •  / Via Lucis / Zdeněk Hajný
  •  / Via Lucis / Zdeněk Hajný
  •  / Via Lucis / Zdeněk Hajný
  •  / Via Lucis / Zdeněk Hajný

olej na desce s celestiny, rozměr 90 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 2008, zcela mimořádné dílo kombinované s polodrahokamy, přiložena kopie potvrzení o vlastnictví, původní stav

zobrazeno: 1895x

Vyvolávací cena:
49 000

98 000