Čas na serveru 21:53:27

Zdeněk Hajný
Vzdálené světlo

Id: 313006

Vzdálené světlo

  •  / Vzdálené světlo / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 24,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 7543x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 58