Čas na serveru 23:06:17

Zdeněk Hajný
Z cyklu Kódy života

Id: 323601

Z cyklu Kódy života

  •  / Z cyklu Kódy života / Zdeněk Hajný

strukturální malba/olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 997x

Vyvolávací cena:
4 800

70 000

Účastníci: 19

Příhozy: 48