Čas na serveru 02:11:06

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 178603

Z cyklu Poutníci

  •  / Z cyklu Poutníci / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 35 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 55