Čas na serveru 22:50:41

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 266101

Z cyklu Poutníci

  •  / Z cyklu Poutníci / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno mírně zvlněné, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 7890x

Vyvolávací cena:

36 000

Účastníci: 19