Čas na serveru 11:15:17

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 325901

Z cyklu Poutníci

  •  / Z cyklu Poutníci / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 31 x 35,5 cm, značeno vpravo dole s datací, malba značně krakelovaná viz foto, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5948x

Vyvolávací cena:

74 001

Příhozy: 56